Продавець Системы вызова официанта и персонала RECS розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
21 відгук
Системы вызова персонала и системы вызова официанта
Контакти
Системи виклику офіціанта та персоналу RECSМенеджер
УкраинаКиївУкраїна, м. Київ, вул. Солом'янська, 5, офіс 408
+380676230980
(Водафоне)
+380504228343
(Водафоне)
Мапа

Система виклику офіціанта RECS для комфорту майбутніх матусь

Система виклику офіціанта RECS для комфорту майбутніх матусь

Для зручності майбутніх мам і створення більш комфортних умов в ресторані пологового будинку «Лелека» запрацювала система виклику офіціанта RECS

Сучасний пологовий будинок – це не тільки новітні технології, але і високий стандарт обслуговування, створення комфортної, спокійною, оптимістичною обстановки. І смачне різноманітне харчування для майбутніх мам, у яких раз у раз з'являються несподівані гастрономічні бажання, безсумнівно теж дуже важливо. А щоб пацієнткам пологового будинку «Лелека» в Пущі-Водиці було ще комфортніше, в ресторані при пологовому будинку, де вони можуть не тільки харчуватися самі, але і приймати гостей, встановили систему виклику офіціанта RECS.

На столиках в залі ресторану з життєрадісним сонячним інтер'єром встановили трикнопкові пристрою виклику офіціанта R-133. Це дуже вдале функціональне рішення. На верхній грані оригінальної форми усіченої піраміди розміщені три кнопки: сіра CALL – Виклик, червона CANCEL – Скасувати та синя BILL – Рахунок.

При натисканні на кнопку виклику на пейджер-годинник офіціанта R-02W надходить сигнал із зазначенням номера столика і відповідної функції. Наприклад, якщо клієнтка натиснула на кнопку CALL, то вона хоче щось замовити або попросити, якщо на кнопку BILL – значить, потрібно відразу принести рахунок, а якщо CANCEL – це скасування попереднього помилкового виклику і офіціантові нікуди не потрібно поспішати. Дуже зручно, як для нашої особливої категорії клієнток, вимагає до себе підвищеної уваги, так і для обслуговуючого персоналу в організації чіткої та налагодженої роботи.

Система виклику офіціанта RECS в ресторані пологового будинку «Лелека»

Фото. На столиках у затишному сонячному залі ресторану для майбутніх мам з'явилися трьох функціональні кнопки виклику офіціанта

Використання системи виклику офіціанта RECS, безумовно, має свої особливості, виходячи із специфіки того чи іншого закладу HoReCa. Саме специфіка диктує вибір тих чи інших моделей кнопок виклику офіціанта, приймачів викликів – пейджерів-годин або настінних табло, необхідності встановлення іншого обладнання – кухонних передавачів кухаря, ретрансляторів-репітерів для збільшення радіусу дії сигналу кнопки, світло-звукового оповещателя.

Інші новини